správa nemovitostí

pouze silný může být stabilní a levný

Aktuality

Co ovlivňuje cenu vody? Jaké priority mají vodárny v rukou koncernů a jaké městské vodárny? Co lidé? (VIDEO)

27 Únor, 2020 - 19:45 -- ZEN
Zdražili vodu, prý vodárnám chybí peníze! Opravdu? Vždyť si v polovině roku z vodáren vyplatili miliardy! Opravdu schází peníze? Pokud ano, pak jak je toto možné? Lidé přece již v ceně vody zaplatili 21.938.368.000 Kč a ty místo v obnově trubek skončily na účtech koncernů v zahraničí! (Radek Novotný - Pravda O Vodě)

V Budějcích se pohybuje podvodník, který vybírá peníze za výměnu vodoměru. Nejde o našeho pracovníka, varuje Čevak

21 Únor, 2020 - 18:17 -- ZEN
V Českých Budějovicích se objevil vynalézavý podvodník. Vydává se za pracovníka společnosti Čevak a pod záminkou výměny vodoměru si nechává za tuto službu zaplatit. Společnost ale upozorňuje, že se nejedná o jejich zaměstnance.

Bydlení v Česku? Ceny jsou na maximu a dál rostou. Hrozí sociální problémy. (VIDEO)

2 Srpen, 2019 - 09:44 -- ZEN
Nové bydlení je v ČR nedosažitelné pro stále víc zájemců. Ceny bytů v novostavbách rostou. Mnohé sociální skupiny si tak vlastní bydlení už nemohou dovolit a míří do pronájmů. Ten hledají těžko, bytů je málo a zdražují. ČR se i tak přibližuje zemím jako je Německo, Švýcarsko a Rakousko, kde je podíl nájemního bydlení vyšší než bydlení vlastní. Podle analýzy ČSÚ z dubna 2019 žije ve vlastní domácnosti téměř 80 % Čechů. Například v Německu žije ve vlastním zhruba 50 % lidí.

Stránky